Bertil wIDBRANDT OLJEMÅLNING

Bertil wIDBRANDT OLJEMÅLNING
Bertil wIDBRANDT OLJEMÅLNING
Bertil wIDBRANDT OLJEMÅLNING
Bertil wIDBRANDT OLJEMÅLNING
Bertil wIDBRANDT OLJEMÅLNING
Bertil wIDBRANDT OLJEMÅLNING

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Motiv från Klara sjö, signerad, olja på duk, ca 59x49 cm

741944

2020-03-02