Fanny Hjelm
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FANNY HJELM (1858-1944): Kvinnoporträtt, 2 st, signerade och daterade Fanny Hjelm 1920, samramade teckningar, kolkrita, bladmått ca 31x23 cm vardera,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Fläckar
741951
2020-03-08