Skåp
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP Holländsk barockstil, 1800-tal, tredelat, inläggningar, överdel med glasade dörrar, underdel med skrivklaff samt lådor, höjd ca 255 cm, bredd 125 cm, djup 30-63 cm
slitage, sprickor, nycklar ej original
741972
2020-03-05