Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP Holländsk barockstil, 1800-tal, tredelat, inläggningar, överdel med glasade dörrar, underdel med skrivklaff samt lådor, höjd ca 255 cm, bredd 125 cm, djup 30-63 cm

slitage, sprickor, nycklar ej original

741972

2020-03-05