Signe Persson Melin Gallerskål
Valmis
2020-03-05
741974
| Korkein tarjous | 13 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SIGNE PERSSON MELIN Gallerskål, stengods, signerad samt daterad -05, ljusgrön glasyr, genombruten modell, längd 25 cm, höjd 17,5 cm