Signe Persson Melin Gallerskål

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIGNE PERSSON MELIN Gallerskål, stengods, signerad samt daterad -05, ljusgrön glasyr, genombruten modell, längd 25 cm, höjd 17,5 cm

741974

2020-03-05