Klubbat för:
14 000 SEK
12 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Komposition med figurer", signerad Ulrica HV, olja på duk, 116,5 x 89,5 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
741977
2020-03-08