Ulrica Hydman-Vallien, Komposition

Klubbat för:

14 000 SEK

12 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Komposition med figurer", signerad Ulrica HV, olja på duk, 116,5 x 89,5 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

741977

2020-03-08