Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
SPELBORD, 1800-talet slut, nyrokoko, skuren dekor, fanerad mad mahogny, inredd med filt för brädspel, höjd 79, 90x47 cm
Bruksslitage, repor
742009
2020-02-25