Spelbord nyrokoko

Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talet slut, nyrokoko, skuren dekor, fanerad mad mahogny, inredd med filt för brädspel, höjd 79, 90x47 cm

Bruksslitage, repor

742009

2020-02-25