Gunnar Kanevad skulptur

Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR KANEVAD (1930-2019): Objekt, 2 dlr, trä, signerad och daterad Kanevad -71, höjd ca 20, 15x10 cm

742014

2020-02-26