Bordslampa Italien 1950-tal

Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal
Bordslampa Italien 1950-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, 1950/60-tal, Italien, mässing, reglerbar skärm, höjd ca 50 cm

Fungerar enligt uppgift , smärre slitage

742017

2020-02-29