Manschettnapparask tenn

Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIDERHOLM & DAHLBERG, manschettknappsask, tenn, 1900-talets första hälft, dekor med man som kikar ned i asken, stämplad ´´LAG. SKYDDAD W&D´´, diameter ca 6 cm

742039

2020-02-26