Alf Svensson stol TeVe

Alf Svensson stol TeVe
Alf Svensson stol TeVe
Alf Svensson stol TeVe
Alf Svensson stol TeVe
Alf Svensson stol TeVe
Alf Svensson stol TeVe
Alf Svensson stol TeVe
Alf Svensson stol TeVe
Alf Svensson stol TeVe
Alf Svensson stol TeVe

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF SVENSSON, "TeVe", stol, Ljungs Industrier, Bra Bohag, formgiven 1953, stoppad rygg och sits i tyg, stomme i betsad bok, brickmärkt, sitthöjd ca 34 cm

Märken, repor, slitage

742042

2020-02-29