Soffbord Erik Wörtz

Soffbord Erik Wörtz
Soffbord Erik Wörtz
Soffbord Erik Wörtz
Soffbord Erik Wörtz
Soffbord Erik Wörtz
Soffbord Erik Wörtz
Soffbord Erik Wörtz
Soffbord Erik Wörtz

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WÖRTZ, Soffbord i ek med skiva av svart laminat, för IKEA 1960-tal, höjd ca 28, 80x80 cm

Repor, märken

742049

2020-02-29