Agneta "Agge" Karlsson oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
AGNETA "AGGE" KARLSSON (född 1956), konstnärens mor i sin blomsterhandel i Lund, signerad Agneta "Agge" Karlsson, olja på duk, ca 92 x 74 cm
Kuntoraportti
742051
Päivämäärä:
2020-02-26