Agneta "Agge" Karlsson oljemålning

Agneta
Agneta
Agneta
Agneta

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AGNETA "AGGE" KARLSSON (född 1956), konstnärens mor i sin blomsterhandel i Lund, signerad Agneta "Agge" Karlsson, olja på duk, ca 92 x 74 cm

Kuntoraportti

742051

Päivämäärä:

2020-02-26