Klubbat för:
1 700 SEK
1 000 SEK
AGNETA "AGGE" KARLSSON (född 1956), blomsterplockande kvinna, signerad Agneta "Agge" Karlsson, olja på duk, ca 55 x 46 cm
742062
2020-02-26