Agneta "Agge" Karlsson oljemålning

Agneta
Agneta
Agneta
Agneta
Agneta
Agneta

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

AGNETA "AGGE" KARLSSON (född 1956), blomsterplockande kvinna, signerad Agneta "Agge" Karlsson, olja på duk, ca 55 x 46 cm

742062

2020-02-26