Juhani Palmu

Juhani Palmu
Juhani Palmu
Juhani Palmu
Juhani Palmu

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JUHANI PALMU, motiv med lador, färglitografi, signerad samt E.A, bildstorlek 56 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

742064

2020-02-29