Bägare 1 par silver G H Markenius

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

G H MARKENIUS, bägare, 1 par, silver, hamrad dekor, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius, Stockholm 1965, höjd 15, diameter 7 cm, vikt 195 g

742076

2020-02-26