Edition Luxe Omega Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2622-1, verk nr. 11808303, kaliber 265, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

742080

2020-03-29