Edition Luxe Omega Armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2622-1, verk nr. 11808303, kaliber 265, diam ca 35 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
742080
2020-03-29