Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHRISTIAN BJÖRN LARSEN (1931-1993), kvinna vid balkongräcke, olje på duk uppklistrad på pannå, signerad Chr Björn Larsen, daterad -75, ca 70 x 50 cm
742092
2020-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här