Edition Luxe Omega Speedmaster Armbandsur

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

28 000 SEK

OMEGA SPEEDMASTER, armbandsur, 2000-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minut och timräknare, krona med Omega, senare läderrem ej original monterad, länk original ref nr. 1998/840 medföljer, ref nr. 145022, verk nr. 77068824, kaliber 1861, diam ca 42 mm, box med inredning samt certifikat original medföljer

Bruksslitage. Box med färgbortfall. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

742093

2020-03-29