Vico Magistretti stolar Carimate
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
VICO MAGISTRETTI, 8 st stolar, "Carimate", Asko export, 1900-talets andra hälft, rödbetsad bok, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Repor, märken, slitage
742118
Päivämäärä:
2020-02-29