Vico Magistretti stolar Carimate

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

VICO MAGISTRETTI, 8 st stolar, "Carimate", Asko export, 1900-talets andra hälft, rödbetsad bok, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Repor, märken, slitage

742118

Päivämäärä:

2020-02-29