Speldosa 1800-tal

Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CYLINDERSPELDOSA, 1800-talets senare del, Schweiz, för 12 melodier, fodral i valnöt, lock med intarsia i form av musikinstrument, cylinderns längd ca 38,5, fodralets storlek 16, 65x24,5 cm

Blad med liten reva

742129

2020-04-26