Stig Borglind etsning

Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica l", signerad Stig Borglind, etsning, bildyta ca 32x21,5 cm

Gulnad

742143

2020-02-26