Edition Luxe Cartier Santos Armbandsur 1980-tal
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CARTIER SANTOS, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, safirglas, datum, krona med safir, integrerad länk med viklås original ref nr. 9008, ref nr. 296111678, diam ca 29 mm
Lättare slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
742144
2020-03-29