Edition Luxe Cartier Santos Armbandsur 1980-tal

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CARTIER SANTOS, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, safirglas, datum, krona med safir, integrerad länk med viklås original ref nr. 9008, ref nr. 296111678, diam ca 29 mm

Lättare slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

742144

2020-03-29