Snipor silver

Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNIPOR, 3 st, 1800-tal, silver, rokokostil, ståendes på 4 tassar, hänklar med genombruten dekor, svneska importstämplar, längd ca 12,5-16,5 cm, total vikt ca 410 g

742146

2020-02-26