Edition Luxe Longines Charles Lindberg Armbandsur

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

9 000 SEK

LONGINES CHARLES LINDBERG, armbandur, 1991, automatiskt urverk, guld/ stål, safirglas, senare läderrem ej original monterad, ref nr. 628/5240, serie nr. 25079143, kaliber 628.1, diam ca 38 mm, certifikat Harrods daterad 1991, plånbok, kvitto, manual, läderem med sölja original, box med inredning samt ytterkartong original medföljer

Förlängningsband för användning över flygoverall medföljer

Länk ej original med slitage. Fint skick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

742150

2020-03-29