Spegel art deco
Vollendet
2020-02-26
742152
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SPEGEL, art déco, 1920-tal, bemålat trä, stiliserad dekor i halvrelief, ca 166x51 cm
Bruksslitage