Spegel art deco

Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, art déco, 1920-tal, bemålat trä, stiliserad dekor i halvrelief, ca 166x51 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

742152

2020-02-26