Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, art déco, 1920-tal, bemålat trä, stiliserad dekor i halvrelief, ca 166x51 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
742152
2020-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner