Oskar Person oljemålning

Oskar Person oljemålning
Oskar Person oljemålning
Oskar Person oljemålning
Oskar Person oljemålning
Oskar Person oljemålning
Oskar Person oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

OSKAR PERSON (1912-1980): Stilleben, signerad, olja på pannå, ca 55x46 cm

742156

2020-02-26