Servisdelar Hertha Bengtsson
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERTHA BENGTSSON, "Blå eld", servis, 34 dlr, Rörstrand, flintgods, bestående av: 14 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 14 assietter, diameter ca 19-23 cm
Bruksslitage, enstaka fläckar och krackeleringar, 3 naggade delar medföljer
742160
2020-02-26