Servisdelar Hertha Bengtsson

Servisdelar Hertha Bengtsson
Servisdelar Hertha Bengtsson
Servisdelar Hertha Bengtsson
Servisdelar Hertha Bengtsson
Servisdelar Hertha Bengtsson
Servisdelar Hertha Bengtsson

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HERTHA BENGTSSON, "Blå eld", servis, 34 dlr, Rörstrand, flintgods, bestående av: 14 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 14 assietter, diameter ca 19-23 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, enstaka fläckar och krackeleringar, 3 naggade delar medföljer

742160

Päivämäärä:

2020-02-26