Cartier Tank damarmbandsur
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARTIER, damur, Must de Cartier Tank, sterlingsilver, 1980-tal, manuell, mineralglas, krona med cabochonslipad spinell, boettnr. 3 116605, läderarmband med stålspänne (ej orignal), 20x28 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med krackeleringar, bruksslitage
742163
2020-02-26