Figuriner Kina

Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER (2), Kina i form av tre lyckogudar, sent 1900-tal, porslin, höjd ca 35-37 cm

sMÄRRE SLITAGE

742164

2020-02-26