Dubbelkarotter nysilver

Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

DUBBELKAROTTER, 3 st, nysilver, 1900-talets första hälft, dekor av bl a pärlbård, längd ca 21-27 cm

Delvis med slitage/skärmärken

742171

2020-02-26