Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
DUBBELKAROTTER, 3 st, nysilver, 1900-talets första hälft, dekor av bl a pärlbård, längd ca 21-27 cm
Delvis med slitage/skärmärken
742171
2020-02-26