Oskar Bergman Gotland

Oskar Bergman Gotland
Oskar Bergman Gotland
Oskar Bergman Gotland
Oskar Bergman Gotland

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): S:t Nicolai ruin, Gotland, signerad och daterad "Oskar Bergman Visby 1925", akvarell, ca 25,5x37,5 cm

742176

2020-02-26