Mockakoppar silvermontage

Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage
Mockakoppar silvermontage

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOCKAKOPPAR, 6 st, porslin/ silver/800, tyska stämplar, hållare och fat i silver, total höjd ca 5 cm

Två koppar med spricka/lagning

742179

2020-02-26