Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HARALD HEDELO, väggrelief i form av backanal, skuret trä, monogramsignerad sh och daterad 1945, monteringsbräda medföljer, ca 57x91 cm
Zustandsbeschreibung
Flagad färg, slitage
742183
2020-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner