Marcel Waanders Pall

Marcel Waanders Pall
Marcel Waanders Pall
Marcel Waanders Pall
Marcel Waanders Pall
Marcel Waanders Pall
Marcel Waanders Pall
Marcel Waanders Pall
Marcel Waanders Pall

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCEL WANDERS, ´´Stone´´ pall, samtida, formgivningsår 2007, Kartell, plast med rutig dekor, märkt, höjd ca 46 cm, diameter ca 31 cm

SkBruksslitage, repor

742185

2020-03-03