Lennart Olausson olja

Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Självkritik", olja på duk, signerad, ca 120x100 cm

UTSTÄLLNINGAR: Galerie Belle, Västerås.

Obetydligt ytslitage

742192

2020-02-28