Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1980/90-tal, underdel i form av 2 moduler i kromad metall, skiva i glas med tryckt rutnät, höjd ca 73 samt 180x80 cm

Smärre slitage

742193

2020-03-03