Speldosa 1800-tal

Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CYLINDERSPELDOSA, 1800-talets senare del, G Baker Troll & Co, Schweiz, fodral i valnöt, locket med intarsia i form av blommor, cylinderns längd ca 20,5, fodralets storlek 14, 43x20 cm

Locket löst, slitage

742195

2020-04-26