Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1900-talets mitt, fot i mörkbetsat trä, skiva med alrotsfanér, höjd ca 74, diameter 87 cm

Resningar i fanéren, slitage

742210

2020-03-03