Sven Palmqvist vas
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SVEN PALMQVIST, "Kraka", vas, Orrefors, nätdekor, signerad "Orrefors nr 322, höjd ca 32 cm
Kuntoraportti
Några repor
742229
Päivämäärä:
2020-03-03