Sven Palmqvist vas

Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SVEN PALMQVIST, "Kraka", vas, Orrefors, nätdekor, signerad "Orrefors nr 322, höjd ca 32 cm

Kuntoraportti

Några repor

742229

Päivämäärä:

2020-03-03