Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, skål, stämplad Lindstrand Kosta sam tmärkt HI 1226, rött glas, höjd ca 6, diameter 20 cm
Smäre slitage
742242
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här