Sven Moell oljemålning

Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Sven Moell (1894-1974) Motiv med damer på marknad, signerad S Moell, olja på pannå, ca 69x65 cm

Sprickor i pannån

742244

2020-03-03