Sven Moell oljemålning

Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning
Sven Moell oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

SVEN MOELL(1894-1974) Motiv med båtar i hamn, signerad S Moell, olja på pannå, ca 47x61 cm

Sprickor i pannån

742245

2020-03-03