Klubbat för:
280 EUR
400 EUR
APOTEKSSKÅP, Kina, 1800/1900-tal, 33 lådor, ett par skåpsdörrar, bredd 137 cm, djup 52 cm, höjd 177 cm
Bruksslitage, små skador
742250
2020-03-03