Ljuskrona med prismor
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-tal, rokokostil, järnstomme, behängd med olikslipade prismor, delvis elektrifierad, höjd ca 80, diameter 55 cm
Skador, enstaka prismor kan saknas, klotet underst saknas, en lös prisma medföljer
742254
2020-02-26