K-G Nilsson oljemålning

K-G Nilsson oljemålning
K-G Nilsson oljemålning
K-G Nilsson oljemålning
K-G Nilsson oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

K-G NILSSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad 1959, olja på pannå, ca 31x23 cm

742268

2020-03-01