Tor Bjurström oljemålning

Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Utsikt, signerad Bjurström, olja på pannå, ca 73x54 cm

742272

2020-02-29