Plåtleksak Popeye Express

Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express
Plåtleksak Popeye Express

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POPEYE EXPRESS Plåtleksak, amerikansk tillverkning, 1940-tal, litograferad plåt, höjd ca 21 cm

slitage, märken, avbruten pipa, funktion ej garanterad eller kontrollerad

742283

2020-03-03